NAL Supplemental 2023 Order/Results
See Eligibilityfor available and ineligible players
April Supplemental
3rd Tuesday of April
Round 38
1. 11) Ari ............... 649 Stone Garrett OF Wash
2. 6) Peter...............779 Michael Wacha SP SD
3. 10) Andy M..............323 Mason Thompson SR Was
4. 8) Bob ............... 150 Ryan Weathers P SD
5. 12) Andy C..............182 Andrew Abbott SP Cin
6. 4) Steve/Matt ......... 755 Andrew Chafin SR Ari
7. 3) Brian................163 Jared Shuster p Atl
8. 5) Bill................4039 Dylan Dodd P Atl
9. 2) Reede................160 Brent Honeywell P SD
10.1) Lou................ 319 Colin Holderman SR Pit
11. 7) Daniel.............4182 Jason Delay C Pit
12. 9) Ray.................313 Peter Strzelecki SR Mil
Round 39
1. 11) Ari................ 469 Tyler Black IF Mil
2. 6) Peter.............523 Geraldo Perdomo SS AZ
3. 10) Andy M......50 Bryse Wilson P Mil
4. 8) Bob.............. 210 Jose Hernandez P PIT
5. 12) Andy C........103 Kyle Nelson P AZ
6. 4) Steve/Matt . . . 264 Phil Bickford SR LAD
7. 3) Brian………..536 Jose Barrero ss Cin
8. 5) Bill................4192 Colin Rae P Mil
9. 2) Reede.........226 Carson Whisenhunt P SF
10. 1) Lou.....620 Pavin Smith OF AZ
11. 7) Daniel.....4138 Mark Leiter Jr. SR ChN
12. 9) Ray……….635 Sam Hilliard OF Atl
May Supplemental
4th Tuesday of May
Round 40
1) 1. Lou.707 Dominic Fletcher OF AZ
2) 3. Brian 695 Luis Matos OF SF
3) 5. Bill178 Ben Brown P ChN
4) 12. Andy C 700 Brenton Doyle OF Col
5) 8. Bob 458 Zach McKinstry 2B/OF Det
6) 6. Peter 4216 Tom Cosgrove RP SD
7) 9. Raymond 444 Owen Miller 2B Mil
8) 10. Andy M 384 Luke Maile C Cin
9) 2. Reede 143 Shelby Miller P LAD
10) 7. Daniel 400 Miguel Amaya C ChN
11) 11. Ari 4079 Jesse Chavez P Atl
12) 4. M/S 171 AJ Smith-Shawver P Atl
Round 41
1) 5. Bill459 Tucupita Marcano 2B/SS/OF Pit
2) 3. Brian 4008 Emmett Sheehan P LAD
3) 1. Lou 97 Tommy Henry SP AZ
4) 12. Andy C 187 Nick Nastrini SP LAD
5) 8. Bob408 Patrick Bailey C SF
6) 10. Andy M 379 Andrew Knizner C Stl
7) 9. Raymond 731 Alex Reyes SR LAD
8) 6. Peter 4152 Oscar Mercado OF SL
9) 7. Daniel 245 Brent Suter SR Col
10) 2. Reede 4249 Ryan Walker SP SF
11) 11. Ari 4232 Ben Lively P Cin
12) 4. M/S 339 Andrew Vasquez SR Phi
July Supplemental
Round 42
1. 2) Reede (from Lou)...4044 Keaton Winn P SF
2. 3) Brian...............704 Yanquiel Fernandez OF Col
3. 8) Bob.................399 Jeferson Quero C Mil
4. 10) Andy M.............179 Brandon Williamson P Cin
5. 1) Lou (from Reede)...4297 Jared Young 1B ChN
6. 7) Daniel..............176 Cade Horton P ChN
7. 5) Bill................751 David Peralta OF LAD
8. 9) Ray.................489 Emmanuel Rivera 3B Ari
9. 12) Andy C.............123 Kolby Allard P Atl
10. 11) Ari..............388 Riley Adams C Was
11. 4) Matt/Steve.........724 Nick Frasso P LAD
12 6) Peter..............4124 Alex Young P Cin
Round 43
1. 1) Lou.................676 Jonny DeLuca OF LAD
2. 3) Brian...............161 Jacob Misiorowski P Mil
3. 10) Andy M.............139 Tyler Holton P Det
4. 8) Bob.................477 Xavier Edwards 2B MIA
5. 2) Reede...............224 Mason Black P SF
6. 7) Daniel.............4017 Donovan Solano 2B Min
7. 9) Ray................4139 Daniel Palencia P ChN
8. 5)Bill................394 Ivan Herrera C StL
9. 12) Andy C.............702 Sterlin Thompson OF Col
10. 6) Peter.............4183 Michael Tonkin SR Atl
11. 4) Matt/Steve........4226 Jeff Hoffman P Phi
12. 11) Ari ............. 100 Christopher Sanchez P Phi
August Supplemental
1. 3) Brian ...........4320 R OF Dylan(round/1/2023/MLB/draft) Crews
2. 1) Lou..............4319 Paul Skenes
3. 8) Bob............. 4325 Matt Shaw SS Chicago
4. 10) Andy M..........4321 Rhett Lowder P Cin
5. 2) Lou from Reede...4324 Tommy Troy AZ
6. 5) Bill.............4117 Mike Tauchman OF ChN
7. 7) Daniel............221 Robbie Snelling P SD
8. 9) Raymond...........129 JoJo Romero P StL
9. 11) Ari.............4047 Abner Uribe P Mil
10. 6) Peter...........685 Johan Rojas OF PHI
11. 12) Andy C.......4241 Wade Meckler OF SF
12. 4) S/M . . . 334 Andrew Nardi SR Mia
Round 45
1. 3) Brian.......206 Jared Jones P Pit
2. 1) Lou....655 Heliot Ramos OF SF
3. 10) Andy M...4082 Yuli Gurriel 1B Mia
4. 8) Bob....... 688 Justin Crawford OF PHI
5. 2) Reede........768 Tristan Beck P SF
6. 5) Bill...........348 Tayler Saucedo SR Sea
7. 7) Daniel......669 Owen Caissie OF ChN
8. 11) Ari ........4323 Noble Meyer P Mia
9. 9) Raymond…236 Slade Ciccone P AZ
10. 6) Peter.....311 Ian Gibaut RP CIN
11. 12) Andy C.....717 Luke Jackson SR
12. 4) S/M........4208 L SR Angel Perdomo