NAL Supplemental 2022 Order/Results
See Eligibilityfor available and ineligible players
April Supplemental
3rd Tuesday of April
Round 38
1. 4) Steve/Matt.....257 Ryan Helsley SR StL
2. 7) Daniel..........44 Wil Crowe P Pit
3. 10) Andy M.........64 Nabil Crismatt P SD
4. 9) Ray...........4183 Steven Wilson SR SD
5. 11) Ari...........750 Daniel Vogelbach 1B Pit
6. 8) Bob .......... 109 Dillon Peters P Pit
7. 1) Lou............192 Andrew Painter P Phi
8. 3) Brian..........723 Victor Arano SR Was
9. 12) Andy C........436 Michael Chavis 2B Pit
10. 5) Bill.........4089 Cooper Hummel OF Ari
11. 6) Peter........4050 Chad Kuhl P Col
12. 2) Reede.........167 Bryce Elder P Atl
Round 39
1. 4) Steve/Matt.....534 Ezequiel Tovar SS Col
2. 7) Daniel.........578 Yadiel Hernandez OF Wsh
3. 10) Andy M.......4136 Brandon Drury 3B Cin
4. 9) Ray...........4013 Jacob Junis P SF
5. 11) Ari...........648 James Wood OF SD
6. 8) Bob .......... 427 John Berti 2B Mia
7. 1) Lou............358 Andrew Knitzer C STL
8. 3) Brian.........4100 Chasen Shreve P NYN
9. 12) Andy C........121 Corbin Martin P Ari
10. 5) Bill..........311 Evan Phillips SR LAD
11. 6) Peter........4181 Alexis Diaz SR, CIN
12. 2) Reede.........176 Ryan Pepiot P LAD
May Supplemental
4th Tuesday of May
Round 40
1. 6) Peter..........466 Christopher Morel 3B ChN
2. 11) Ari.........4087 Brendan Donova=n 2B StL
3. 5) Bill.........4228 Jackson Chourio OF Mil
4. 12) Andy C........267 Joe Mantiply SR Ari
5. 10) Andy M.......434 Luis Guillorme 2B NY=N
6. 7) Daniel........385 Drew Romo C Col
7. 9) Raymond.......174 Graha=m Ashcraft P Cin
8. 4) Steve/Matt....318 Kyle Nelson SR Ari
9. 3) Brian.......4202 Luis Gonzalez OF SF
10. 1) Lou.... 637 Nick Plummer OF NYM
11. 8) Bob ....... 297 Hoby Milner RP MIL
12. 2) Reede.... 4172 An=dre Pallante P StL
Round 41
1. 6) Peter ...... 333 Trevor Gott RP M=il
2. 5) Bill..........425 Jace Peterson 2B/3B/OF Mil
3. 11) Ari ........4200 Adael Amador SS Col
4. 7) Daniel...... 726 Caleb Kilian P ChN
5. 10) Andy M...... 4214 Connor Overton P CIN
6. 12) Andy C..... 4205 Andrew Abbot P Cin
7. 3) Brian....... 4007 Logan O'Hoppe C Phi
8. 4) Steve/Matt ... 4148 Colin Holderman SR NYM
9. 9) Raymond........742 Zach Thompson P STL
10. 1) Lou....4229 Carl Edward's SR Was
11. 8) Bob...........4222 Joel Kuhnel SR CIN
12. 2) Reede......360 Tomas Nido C
July Supplemental
Round 42
1. 9) Raymond (fr Ari)..4258 Darick Hall 1B Phi
2. 6) Peter.............568 Harold Ramirez OF TB
3. 7) Daniel............4178 Gavin Stone P LAD
4. 10) Andy M...........4167 Yency Almonte SR LAD
5. 3) Brian..............103 Braxton Garrett P Mia
6. 12) Andy C...........4130 Jake Lamb 3B LAD
7. 9) Raymond............481 Kevin Newman SS Pit
8. 5) Bill...............592 Nomar Mazara OF SD
9. 4) Steve/Matt.........529 Masyn Winn SS StL
10. 8) Bob...............644 Jack Suwinski OF Pit
11. 1) Lou..............4251 PJ Higgins C Chi
12. 2) Reede............142 Adrian Morejón P SD
Round 43
1. 11) Ari...............699 Alec Burleson OF StL
2. 6) Peter..............328 Dylan Lee SR Atl
3. 7) Daniel............4077 Gordon Graceffo P StL
4. 10) Andy M............69 Jeff Hoffman P Cin
5. 3) Brian.............4247 Yerry De Los Santos SR Pit
6. 4) Steve/Matt.........433 Mike Brosseau 2B Mil
7. 5) Bill................247 Connor Brogdon SR Phi
8. 9) Raymond=E2=80=A6.. 796 Esteury Ruiz 2B SD
9. 12) Andy C.......591 Jordan Luplow OF AZ
10. 8) Bob................. 94 Sam Long P SF
11. 1) Lou........ 370 Nick Fortes C Mia
12. 2) Reede.....334 Caleb Ferguson SR LAD
August Supplemental
Round 44
1. 6) Peter...........4326 Druw Jones OF Ari
2. 11) Ari............4088 Vaughn Grissom IF Atl
3. 10) Andy M.........4327 Termarr Johnson 2B Pit
4. 7) Daniel..........4332 Kevin Parada C NYN
5. 8) Bob..............622 Sal Frelick OF Mil
6. 12) Andy...........4333 Jett Williams SS NYN
7. 4) Steve/Matt......4295 Tink Hence P StL
8. 3) Brian...........4186 Jackson Stephens P Atl
9. 11) Ari ...........4336 Cam Collier 3B Cin
10. 5) Bill...........4241 Brandon Hughes SR ChN
11. 1) Lou............4377 Joey Meneses 1B Was
12. 2) Reede..........4329 Jacob Berry OF Mia
Round 45
1. 6) Peter...........4328 Elijah Green OF Was
2. 11) Ari............4106 Deyvison De Los Santos 3B Ari
3. 7) Daniel..........227 Daniel Bard SR Col
4. 10) Andy M.........795 Donovan Solano 2B Cin
5. 8) Bob.............791 Casey Schmitt 3B SF
6. 12) Andy C.........597 Lars Nootbarr OF StL
7. 3) Brian..........4097 Nelson Velazquez OF ChN
8. 4) Steve/Matt.....4216 Trayce Thompson OF LA
9. 11) Ari ............... 655 Benny Montgomery OF Col
10. 5) Bill..............636 Alex Ramirez OF NYN
11. 1) Lou.....4296 Eguy Rosario 2B SD
12. 2) Reede.........4334 Dylan Rosko P SD