NAL Supplemental 2018 Order/Results
See Eligibilityfor available and ineligible players
April Supplemental
3rd Tuesday of April
Round 38
1. 4) Stephen/Matt....................798 Jordan Hicks P StL
2. 10) Andy M.........................646 Preston Tucker OF Atl
3. 5) Bill............................289 Adam Ottavino SR Col
4. 11) Ari .......................... 785 Bud Norris SER Stl
5. 8) Bob............................. 83 Eddie Butler P CHC6.
6. 7) Daniel.........................4066 Adam Cimber P S
7. 3) Brian...........................336 Victor Arano SR Phi
8. 12) Andy C.........................280 Hansel Robles SR NYM
9. 9) Russ..........................…4114 Fernando Salas SR Ari
10. 2) Rick ......................... 401 Pedro Severino C WSH
11. 1) Lou.............................81 Lucas Sims P Atl
12. 6) Peter.........................4042 Trevor Richards SP MIA
Round 39
1. 4) Stephen/Matt....................140 Drew Smyly P ChN
2. 10) Andy M.........................783 Chase Utley 2B LA
3. 11) Ari .......................... 392 Jett Bandy C Mil
4. 5) Bill .......................... 361 Tayron Guerrero SR Mia
5. 8) Bob.............................142 Robbie Erlin P SD
6. 7) Daniel .........................132 Shane Carle P Atl
7. 3)Brian............................414 Tyler Stephenson C Cin
8. 12) Andy C........................4054 Gerson Bautista SR NYM
9. 9) Russ............................295 Matt Grace SR Was
10. 2) Rick ......................... 685 Chris Shaw OF SF
11. 1) Lou............................554 Jeter Downs SS Cin
12. 6) Peter........................784 Jason Vargas SP NYM
May Supplemental
4th Tuesday of May
Round 40
1) 1. Lou.....................154 Freddy Peralta P Mil
2) 6. Peter...................195 Nick Kingham P Pit
3) 4. Matt/Steve..............787 Richard Rodriguez SR Pit
4) 10. Andy M.................663 Yusniel Diaz OF LA
5) 11. Ari ...................192 Seranthony Dominguez SER Phi
6) 3. Brian...................113 Caleb Smith P
7) 7. Daniel...................73 Jordan Lyles P SD
8) 8. Robert..................634 Mac Williamson OF SF
9) 2. Rick .................. 633 Jankowski,Travis OF SD
10) 9. Russ....................84 TJ McFarland RP Ari
11) 5. Bill................. 4135 Max Muncy 2B/3B LAD
12) 12. Andy C................736 Chris Paddack SP SD
Round 41
1) 1. Lou.....................207 Eric Lauer P SD
2) 6. Peter...................347 Reyes Moronta RP SF
3) 4. Matt/Steve..............442 Pete Alonso 1B NYN
4) 10. Andy M"................553 Alex Blandino INF Cin
5) 11. Ari ................. 4072 Jeremy Hellickson SP Wash
6) 3. Brian...................131 Taylor Williams P Mil
7) 7. Daniel..................199 Shane Baz P Pit
8) 8. Robert..................305 Nick Wittgren RP MIA
9) 2. Rick .................. 137 Jorge Lopez P MIL
10) 9. Russ...................731 Ryan Flaherty 2B Atl
11) 12. Andy C................329 Edgar Santana SR
12) 5. Bill..................4147 Jung-Ho Kang 3B Pit
July Supplemental
Round 42
1. 1) Lou.......................4192 Joey Bart C SF
2. 11) Ari.......................571 Garrett Hampson SS Col
3. 8) Robert....................4193 Alec Bohm 3B Phi
4. 10) Andy M...................4194 Jonathan India 3B Cin
5. 6) Peter.......................75 Zack Eflin P Phi
6. 4) Matt/Stephen...............415 Will Smith C LAD
7. 9) Russ.......................157 Jesse Biddle P Atl
8. 2) Rick......................4198 Travis Swaggerty OF Pit
9. 12) Andy C....................215 Andrew Suarez SP SF
10. 3) Brian.....................735 Alen Hanson 2B SF
11. 7) Daniel.....................53 Adam Conley P Mia
12. 5) Bill......................326 Silvino Bracho SR Ari
Round 43
1. 1) Lou........................180 Seth Romero P Was
2. 11) Ari.......................190 Adonis Medina P Phi
3. 10) Andy M...................4131 Dylan Floro SR LA
4. 8) Robert....................4186 Dereck Rodriguez P SF
5. 6) Peter......................411 JohnRyan Murphy C Ari
6. 4) Matt/Stephen...............161 Touki Toussaint P Atl
7. 9) Russ........................23 Randy Rosario SR Chc
8. 12) Andy C...................4179 Justin Miller SR Was
9. 2) Rick .................... 262 Daniel Hudson SR LA
10. 3) Brian.....................390 Andrew Knapp C Phi
11. 7) Daniel...................4203 Nico Hoerner SS ChN
12. 5) Bill......................515 Ke'Bryan Hayes 3B Phi
August Supplemental
Round 44
1) 11. Ari.............4225 Jeff McNeil 2B NYN
2) 1. Lou..............4195 Jarred Kelenic OF NYN
3) 10. Andy M...........116 John Gant P StL
4) 8. Bob...............625 Austin Slater OF SF
5) 4. Matt/Stephen......771 Logan Allen P SD
6) 6. Peter............4142 David Bote 2B ChN
7) 2. Rick..............565 Yairo Munoz SS StL
8) 3. Brian.............637 Phil Ervin OF Cin
9) 7. Daniel............744 Derek Holland P SF
10) 9. Russ............4196 Ryan Weathers P SD
11) 12. Andy C.........4159 Franmil Reyes OF SD
12) 5. Bill.............547 Charlie Culberson SS Atl
Round 45
1) 11. Ari.............4200 Nolan Gorman 3B StL
2) 1. Lou...............203 Dakota Hudson P StL
3) 10. Andy M..........4157 Caleb Ferguson P LA
4) 8. Bob...............217 Shaun Anderson P SF
5) 6. Peter............4106 Edwin Jackson P Oak
6) 4. Matt/Stephen......558 Luis Garcia SS Was
7) 7. Daniel ..........4217 Miguel Amaya C ChN
8) 3. Brian............4253 Elehuris Montero 3B StL
9) 2. Rick ............ 766 Adolis Garcia OF STL
10) 12. Andy C..........444 Josh Naylor OF SD
11) 9. Russ............4025 Suero
12) 5. Bill.............327 Koda Glover DL Was