NAL Supplemental 2014 Order/Results
See Eligibilityfor available and ineligible players
April Supplemental
3rd Monday of April
1) 10. Jim 128 David Hale SP Atl
2) 11. Ari 4080 Brandon Hicks SF
3) 8. Bob 47 Tom Koehler P Mia
4) 2. John 297 Gonzalez Germen P nym
5) 7. Michael 4040 Tony Gwynn Jr. OF PHI
6) 12. Andy 489 Donnie Murphy 3B Tex
7) 9. Russ 351 Tommy Kahnle SR Col
8) 6. Peter 66 Justin Grimm P CHC
9) 5. Bill 252 Bryan Morris SR Pit
10) 1. Lou 4051 Aledmys Diaz SS STL
11) 3. Brian 4089 John Baker C ChC
12) 4. Steve/Matt 4077 Ian Thomas P Atl
Round 39
1) 10. Jim 320 Arquimedes Caminero RP Mia
2) 11. Ari 270 Hector Rondon RP ChC
3) 8. Bob 401 Andrew Susac C SF
4) 2. John 369 Jeff Mathis C Mia
5) 7. Michael 68 Kevin Slowey SP MIA
6) 9. Russ 4065 Aaron Barrett SR Was
7) 12. Andy 507 Ryan McMahon 3B Col
8) 6. Peter 744 Pat Neshek RP SL
9) 5. Bill 4029 Blake Treinen P Was
10) 1. Lou 4030 Chris Young P Sea
11) 3. Brian 377 Gerald Laird C Atl
12) 4. Steve/Matt 524 *Quintanill,Om SS NYM
May Supplemental
4th Tuesday of May
1) 6. Peter 177 Jacob deGrom SP NYM
2) 2. John 271 Brandon League SR LAD
3) 10. Jim 293 Jake Diekman RP Phi
4) 8. Bob 130 Jimmy Nelson SP MIL
5) 7. Michael 4059 Ryan Kalish OF ChN
6) 1. Lou 220 Chase Anderson SP Ari
7) 11. Ari 154 Neil Ramirez SP ChC
8) 5. Bill 110 Brandon Cumpton P Pit
9) 3. Brian 107 Zach Duke P Mil
10) 12. Andy 162 Ben Lively P Cin
11) 4. Matt/Stephen 4027 Bobby Abreu OF NYM
12) 9. Russ 4121 Evan Marshall RP Ari
Round 41
1) 6. Peter... 129 Jeurys Familia P NYM
2) 2. John... 775 Clint Coulter C milw
3) 7. Michael 4081 Tony Sipp RP Hou
4) 8. Bob.... 772 Joe Panik SS/2B SF
5) 10. Jim 697 Kyle Parker OF Col
6) 1. Lou 680 Brandon Nimmo OF NYM
7) 3. Brian 672 Jesse Winker OF Cin
8) 5. Bill 795 Kevin Quackenbush SR SD
9) 11. Ari 372 wil Nieves c phi
10) 4. Matt/Stephen 304 Rob Wooten SR Mil
11) 12. Andy 268 George Kontos RP SF
12) 9. Russ 4063 Erik Campbell 1B NYN
July Supplemental
Round 42
1) 6. Peter 4117 Odrisamer Despaigne P SD
2) 8. Bob 4152 Kyle Schwarber C ChN
3) 7. Michael 4153 Aaron Nola P Phi
4) 2. John 188 Marco Gonzales P StL
5) 11. Ari 4151 Tyler Kolek P Mia
6) 1. Lou 561 Trevor Story SS Col
7) 5. Bill 4045 Shae Simmons SR Atl
8) 10. Jim 4220 P Raisel Iglesias P Cin
9) 12. Andy 4155 Michael Conforto OF NYN
10) 3. Brian 4064 Kenny Giles SR Phi
11) 9. Russ 4008 Mario Hollands SR Phi
12) 4. S/M 303 Josh Edgin SR NYN
Round 43
1) 6. Peter 322 Sam Freeman SR StL
2) 8. Bob 784 Nick Ahmed SS Ari
3) 2. John 193 Alex Reyes P StL
4) 7. Michael 413 Lyle Overbay 1B Mil
5) 1. Lou 223 Aaron Blair P Ari
6) 11. Ari 700 Raimel Tapia OF Col
7) 5. Bill 283 Justin De Fratus SR Phi
8) 10. Jim 506 Adam Duvall 3B SF
9) 3. Brian 768 Matt Stites SR Ari
10) 12. Andy 131 Stolmy Pimentel SR Pit
11) 9. Russ 4150 Dana Eveland P NYN
12) 4. S/M 4086 Brian Schlitter SR ChN
August Supplemental
Round 44
1) 2. John 677 Micheal Taylor OF WAS
2) 7. Michael 4157 Trea Turner SS SD
3) 6. Peter 692 Rymer Liriano OF SD
4) 8. Robert 704 Kyle Hendricks SP CHC
5) 1. Lou 4011 Jake Lamb 3B Ari
6) 5. Bill 748 Tsuyoshi Wada P ChN
7) 4. Matt/Stephen 4144 David Peralta OF Ari
8) 10. Jim 4202 Brad Penny P Mia
9) 12. Andy 119 Mike Fiers P Mil
10) 9. Russ 395 Kevin Plawecki C NYN
11) 3. Brian 185 Nick Kingham P Pit
12) 11. Ari 622 Chris Coghlan OF ChN
Round 45
1) 2. John 189 Rob Kaminsky P StL
2) 7. Michael 549 Jose Peraza SS Atl
3) 6. Peter 645 Matt den Dekker OF NYN
4) 8. Robert 688 Randall Grichuk OF StL
5) 1. Lou 4195 Daniel Carbonell OF SF
6) 5. Bill 178 Steve Matz P NYN
7) 12. Andy 543 Zach Walters SS Cle
8) 10. Jim 217 Jose Urena P Mia
9) 4. Matt/Stephen 383 Rene Rivera C SD
10) 9. Russ 299 Jared Hughes RP Pit
11) 11. Ari 4071 Ben Paulsen 1B Col
12) 3. Brian 4234 Khristopher Negron 2B/SS Cin